Archiv aktualit

 

Podnikatelská mise do Peru a Kolumbie

10.01.19

Dovolujeme si Vás informovat o podnikatelské misi doprovázející místopředsedu vlády a ministra životního prostředí České republiky pana Richarda Brabce během jeho návštěvy Peruánské republiky a Kolumbijské republiky v termínu 7.– 13. dubna 2019.
 
Námštěva ministra bude v oblasti ekonomické spolupráce zaměřena na podporu ekonomické diplomacie v perspektivních sektorech pro vzájemnou spolupráci, mezi které patři především:
environmentální technologie – v energetice (solární, zpracovávající biomasu, větrné, malé vodní elektrárny), čištění vod s využitím obnovitelných zdrojů, čištění a úprava vod, hospodaření s vodou, oběhové a odpadové hospodářství (třídírny a spalovny odpadů, recyklace a další stroje, vybavení a technologie), budování přenosových soustav, technologie pro těžební a ropný průmysl (s důrazem na tzv. „čisté technologie“), dekontaminace, prevence přírodních katastrof, IT a komunikační služby zaměřující se na optimalizaci a efektivní využívání stávajících a hledání nových zdrojů, snižování spotřeby energií, eliminaci zátěží životního prostředí, a další návazné či doplňkové služby či technologie.
 
V obou zemích (Lima/Bohotá) proběhne seminář/podnikatelské fórum zaměřené na environmentální technologie, oběhové hospodářství spojené s B2B schůzkami s místními firmami a počítá se i se schůzkami na místních ministerstvech a dalších institucích (dle aktuálních možností).
 
Program se nyní připravuje a bude postupně upřesňován, v průběhu měsíce února bude spuštěno řádné přihlašování. Pozvánka bude uveřejněna na webu Svazu průmyslu a dopravy ČR, webu Businessinfo. Poplatek za účast na podnikatelské misi bude zahrnovat kvalitní ubytování v jednolůžkových pokojích, místní přepravu autobusem, účast na seminářích/podnikatelských fórech a společných akcích, zápis v prezentačním katalogu účastníků ve španělštině a náklady spojené s přípravou cesty a službami pracovníka Svazu průmyslu a dopravy ČR během cesty. Letecká přeprava bude poskytnuta Ministerstvem životního prostředí ČR vládním speciálem. Část nákladů bude hrazena z programů na podporu ekonomické diplomacie PROPED.
  
Svůj předběžný zájem prosím vyjádřete prostřednictvím formuláře do 17.1.2019. Můžete zde již zmínit Vaše zájmy či projekty v Peru či Kolumbii, které byste chtěli ze strany pana místopředsedy vlády podpořit, a ev. dát doporučení pro zahrnutí do programu delegace (např. návštěva firmy, již fungující technologie, regionu apod.) Těm, kteří vyjádří zájem o účast prostřednictvím formuláře, bude automaticky poslána pozvánka.
 
Pro další informace prosím kontakujte Svaz průmyslu a dopravy:  Ing. Petra Šeráková, tel.: +420 225 279 404, ev. +420 731 411 179, e-mail: pserakova@spcr.cz.

 


Kalendář

« Prosinec 2019 »
NePoUtStCtPaSo
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 

Partneři

banner
banner
banner
banner
*