Archiv aktualit

 

Mezinárodní konference zdravotní turistiky v Luhačovicích se zúčastnily delegace z Ruska i Kazachstánu

09.06.16

Krajská hospodářská komora Zlínského kraje ve spolupráci se Zlínským krajem uspořádali koncem května v Luhačovicích Mezinárodní konferenci zdravotní a incentivní turistiky „Za zdravím do Zlínského kraje“. Hlavními partnery byli Centrála cestovního ruchu Východní Moravy a CzechTourism.
Představit potenciál Zlínského kraje v oblasti zdravotnictví, lázeňství a cestovního ruchu, navázat kontakty pro spolupráci s novými partnery a přilákat zahraniční pacienty a klienty do Zlínského kraje - to byly hlavní cíle konference.
Konference se zúčastnilo na osm desítek zástupců z oblasti zdravotnictví, zdravotnických zařízení a cestovních agentur, touroperátoři, lékaři-specialisté, zástupci obchodně-průmyslových komor a samospráv z partnerských regionů Zlínského kraje. Účast přijali J. E. Serzhan Abdykarimov, velvyslanec Kazachstánu v ČR, Alexander Budaev, generální konzul RF v Brně, zástupci z Jaroslavské a Samarské oblasti (Rusko), župy Vas (Maďarsko), Trenčianského kraje a kazašské Astany.  
Mezi členy KHK ZK patří nejen průmyslové podniky a obchodní firmy, ale i subjekty nabízející lázeňské programy či operační zákroky. Právě těmto byla během konference věnována pozornost. Současné trendy v lázeňství a zdravotnictví prezentovala např. Klinika reprodukční medicíny Zlín, Oční klinika Gemini, BCL Clinic, Wellnes Hotel Pohoda, Lázně Luhačovice, a.s., Royal Spa a.s. a další partneři.

Odkaz na profily partnerů akce najdete ZDE.

 


Kalendář

« Cervenec 2022 »
NePoUtStCtPaSo
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 

Partneři

banner
banner
banner