Archiv aktualit

 

Zúčastněte se podnikatelské mise do Jekatěrinburgu s ministrem průmyslu a obchodu Janem Mládkem

06.05.15

Komora SNS byla ministrem průmyslu a obchodu ČR Janem Mládkem pověřena přípravou a realizací podnikatelské mise, která bude pana ministra doprovázet při pracovní návštěvě Jekatěrinburgu (Ruská federace, Sverdlovská oblast). Podnikatelská mise se uskuteční v termínu 8. – 10. července 2015 s využitím vládního speciálu. Vedoucím doprovodné podnikatelské mise je František Masopust, výkonný ředitel Komory SNS.  Spoluorganizátorem mise je  Svaz průmyslu a dopravy ČR.  Na přípravě se podílí  MPO ČR a MZV ČR (prostřednictvím českého velvyslanectví v Moskvě a generálního konzulátu v Jekatěrinburgu). MZV ČR akci podporuje v rámci programu ekonomické diplomacie (PROPED).  

Ve stejném termínu se v Jekatěrinburgu koná významná mezinárodní strojírenská výstava INNOPROM 2015 s účastí českých firem. Organizátorem české účasti je CzechTrade, který již informace o podmínkách účasti na výstavě rozeslal. Bližší informace k výstavě INNOPROM naleznete na stránkách www.innoprom.com.

Pro zdůraznění zájmu českých firem o spolupráci s ruskými partnery připravují organizátoři obou akcí (podnikatelské mise i české účasti na výstavě)  společnou ekonomickou konferenci za účasti ministra Jana Mládka a jeho partnera z vlády Sverdlovské oblasti, velvyslance ČR v RF pana Vladimíra Remka, hejtmana Jihočeského kraje pana Jiřího Zimoly a dalších osobností. Pro účastníky podnikatelské mise budou v druhé části konference připravena B2B jednání s potenciálními partnery z regionu, které k jednacím stolům přivede partnerská jekatěrinburgská organizace na základě firemních profilů, jež každý z účastníků mise dodá na adresu Komory SNS spolu s přihláškou k účasti.   

V příloze najdete přihlášku, firemní profil a předběžný program podnikatelské mise. S ohledem na termín akce a složitost, spojenou se „zapracováním“ programu české delegace do výstavy, se zcela jistě budou věci různě posunovat i přesunovat.

Uzávěrka přihlášek je 1. 6. 2015. S ohledem na místa ve vládním speciálu prosíme o co nejrychlejší informaci v případě zájmu o účast.    

Více informací na: Světlana Trushko, e-mail: trushko@komora.cz,  Tel.: +420 266 721 812, 814

Přihláška

Firemní profil

Předběžný program


 

 

 


Kalendář

« Cervenec 2022 »
NePoUtStCtPaSo
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 

Partneři

banner
banner
banner