Archiv aktualit

 

Zlínský kraj navštívila podnikatelská delegace z Jaroslavské oblasti

22.04.15

V pondělí 20.4.2015 se představitelé KHK ZK setkali se zástupci největších firem, organizací a institucí působících v Jaroslavské oblasti. Delegace vedená prezidentem jaroslavského Manažer-klubu Jurijem Motlochovem  se zajímala o témata z oblasti obchodu, podnikání, vzdělávání, cestovního ruchu i výtvarného umění. Během setkání v budově č. 23 byla představena Krajská hospodářská komora ZK a Kontaktní centrum pro východní trhy, Technologické inovační centrum a nové investiční příležitosti ve Strategické průmyslové zóně v Holešově. V rámci setkání byla podepsána Dohoda o spolupráci mezi Krajskou hospodářskou komorou ZK a Manažer-klubem Jaroslavské oblasti, který sdružuje více jak 100 členů z řad podnikatelů, firem a institucí.

Jaroslavská delegace si v pondělí prohlédla obuvnickou expozici v Muzeu Jihovýchodní Moravy a "Baťův mrakodrap". Po společném obědě následovala návštěva firmy Continental Barum a proběhla individuální setkání na základě konkrétních požadavků členů delegace. Během úterního dopoledne se delegace setkala s vedením města Luhačovice a zástupci společnosti Royal Spa. Podnikatelé v rámci svého programu navštívili firmy Koma Vizovice, TOSHULIN, TVD-Technická výroba nebo Javorník CZ-plus. Ve středu 22.4. se hosté setkali s vedením Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně, dále se zástupci vzdělávací agentury a galerií. Plánovány jsou návštěvy a setkání s představiteli firem Aircraft Industries a Evektor v Kunovicích.

Spolupráce s Jaroslavskou oblastí začala v roce 2012 oficiální návštěvou gubernátora oblasti ve Zlínském kraji. V roce 2013 se uskutečnila podnikatelská mise ZK do Jaroslavské oblasti a loňském roce recipročně proběhly návštěvy zástupců obchodní komory a podnikatelů z Jaroslavské oblasti ve Zlínském kraji.

Zástupci KHK ZK a KCVT přijali pozvání od prezidenta Manažer-klubu na Konferenci obchodních asociací a společenství, která se uskuteční v říjnu t.r. v Jaroslavli.  

 

 

 


Kalendář

« Cervenec 2022 »
NePoUtStCtPaSo
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 

Partneři

banner
banner
banner