Archiv aktualit

 

Katalog firem Zlínského kraje

31.07.14

Získejte nové obchodní příležitosti v zahraničí - Katalog firem Zlínského kraje

 

Technologické inovační centrum s.r.o. pod záštitou hejtmana Zlínského kraje MVDr. Stanislava Mišáka administruje unikátní Katalog firem Zlínského kraje. Katalog prezentuje Zlínský kraj jako významný průmyslový region, zprostředkovává nové obchodní příležitosti na tuzemských i zahraničních trzích a podporuje export regionálních firem.

Katalog je distribuován ve spolupráci s partnerskými institucemi, při podnikatelských misích do zahraniční, při prezentacích na veletrzích, obchodních setkáních i na mezinárodních konferencích. Současně je umístěn u partnerů: Krajské hospodářské komory Zlínského kraje, Svazu průmyslu a dopravy ČR, České agentury na podporu exportu Czechtrade, Agentury pro podporu podnikání a investic CzechInvest a u obchodních radů v rámci obchodního zastoupení ČR v zahraničí. Slouží též zájemcům z řad zahraničních investorů uvažujících o investicích v kraji jako přehledný materiál o hlavních odvětvích podnikání i technologickém potenciálu firem v regionu.

„Katalog je živou databází, ve které vyhledávají zahraniční firmy, které chtějí v regionu investovat nebo nakoupit určité výrobky či služby, potřebné informace“ říká jednatelka Technologického inovačního centra Mgr. Daniela Sobieská a zároveň dodává: „Katalog je k dispozici v češtině, angličtině a němčině a stejně jako v posledních letech plánujeme pro zájemce z řad registrovaných firem i čínskou mutaci katalogu, která bude prezentována na významných veletrzích v Číně a Hong Kongu.

Katalog je dostupný na doménách www.katalogfiremzk.cz a www.zlinregioncompanies.com. Zde je možné vyhledávat firmy dle oboru, ve kterém působí či do kterého oboru dodávají své výrobky a služby. K dispozici je i CD ROM s off-line prezentací.

Firmy, které se chtějí do katalogu zaregistrovat a využívat tak služby s registrací spojené, tak mohou učinit zdarma přímo na webu a následně si přes klientské rozhraní svůj firemní profil editovat, přidávat výrobky či služby včetně fotodokumentace, a tím udržovat informace o své společnosti neustále aktuální.

CD ROM, více informací o Katalogu firem a s ním spojených aktivitách Vám poskytne Petra Al Azawy na alazawy@ticzlin.cz.

 

Náhled CD najdete ZDE.

 

 

 

 

 


Kalendář

« Cervenec 2022 »
NePoUtStCtPaSo
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 

Partneři

banner
banner
banner